Jsme jedna z mála společností na českém trhu, která může porovnávat úroveň ostrahy a zabezpečení majetku u nás a v zahraničí. Jsme hrdí na to, že jsme za tu dobu získali know-how z prostředí, které je mnohem více regulováno, kde je kladen výrazně větší důraz na profesionalizaci bezpečnostních služeb, a že jsme měli možnost naučit se jednu zásadní věc – při zajištění bezpečnosti majetku a osob není prostor pro kompromis.

Protože víme, že znalosti a zkušenosti jsou klíčem k úspěchu, vydali jsme se hned na počátku naší historie náročnou cestou a vstoupili na velký německý trh. Mohli jsme se tak učit od těch nejlepších zahraničních bezpečnostních společností, se kterými jsme realizovali mimo jiné i zakázky fyzické ostrahy s měsíčními rozpočty v řádech stovek tisíců eur.

Během spolupráce jsme od našich partnerů postupně převzali a přijali za vlastní pověstný německý smysl pro detail, přesná pravidla komunikace, správně nastavení řídících procesů, precizní kontrolu kvality služeb a neustálé prohlubování odbornosti pracovníků. 

Cítit se bezpečně je základním kamenem pro spokojený život.
My vám s tím rádi pomůžeme, obraťte se na nás.