Zabezpečení domu

Vytvoříme vám návrh elektronického zabezpečení domu na základě potřeb a parametrů vašeho rodinného domu. Eliminujeme všechna rizika i falešné poplachy a zajistíme vám efektivní ochranu domu i celé rodiny. Rozumíme moderním technologiím a dokážeme vaši domácnost nejen zabezpečit, ale i automatizovat.

 • 30 mil. Kč obrat divize zabezpečovací systémy
 • 2 bezpečnostní projektanti, 8 techniků
 • Moderní dohledové centrum a PCO
 • V ČR střežíme přes 1 000 objektů, vozidel a osob
 • Dokážeme vaši domácnost levně automatizovat
 • Návrh, montáž, servis a revize alarmů a kamer
Kalkulátor cen Poslat poptávku
Zobrazit číslo +420 602 210 719

Hodnocení zákazníků
PRO SECURITY na Google


 

4,7 z 5

Naše certifikace


Certifikát zabezpečení domu Jablotron montážní partner

Věří nám


Reference v oblasti zabezpečovacích systémů


Proč elektronické zabezpečení domu?

Zabezpečení a ochrana domu jsou základem pro klidný spánek a bezpečí každé rodiny. I přesto se lidé mnohdy o zabezpečení domu začínají zajímat až ve chvíli, kdy si zažijí vloupání či požár na vlastní kůži.

„Lidé si u sebe doma rizika nepřipouští. Teprve až když začne hořet, nebo potkají zloděje po cestě na záchod, zjistí, že pocit bezpečí domova je k nezaplacení“

Přitom cena elektronického zabezpečení domu se oproti průměrné škodě vzniklé vloupáním v české domácnosti vyplatí zhruba trojnásobně a u požáru desetinásobně. Navíc lze získat sleva na pojištění domácnosti, která je elektronicky zabezpečená.

Výběr způsobu zabezpečení rodinného domu

U elektronického zabezpečení rodinného domu je z pohledu účinnosti rozhodující způsob zabezpečení. Ten ovlivňuje včasnost a přesnost detekce pohybu nežádoucí osoby a množství falešných poplachů. Čím rychleji systém zareaguje, tím více získáváte času a máte větší šanci zabránit vzniku druhotných škod na dveřích a oknech či přivolat pomoc.

Způsob zabezpečení Prostorové (vnitřní) Plášťové Perimetrické
Včasnost detekce narušitele Až uvnitř domu Při porušení oken/dveří Již při vstupu na pozemek
Počet falešných poplachů nízký Nulový (pouze chybou obsluhy) velmi nízký
Domácí mazlíčci Psi do 35Kg nevadí** nevadí nevadí
Cena $ $$ $$$

*záleží na řadě faktorů – průvan, topení, chyba obsluhy, větší domácí mazlíčci, hmyz.

** Větší psi mohou generovat falešné poplachy

zabezpečení domu Jablotron

Prostorové zabezpečení místností domu

+

Prostorové zabezpečení domu je cenově nejúspornější variantou zabezpečení soukromých objektů, které k ochraně před vloupáním spoléhá na pohybové detektory na bázi infračerveného nebo mikrovlnného záření. Jeden PIR pohybový detektor s úhlem záběru 90° a dosahem 9m – 12m ochrání místnost o ploše až 140m2. Přesnou cenu této varianty pro váš objekt se vším všudy vám spočítá naše kalkulačka zabezpečení domu.

Prostory je potřeba chránit i proti požáru, zaplavení nebo úniku nebezpečných plynů (např. CO). Detektor kouře a požáru se nejčastěji instaluje do kuchyní a buď může být součástí zabezpečovacího systému (připojuje se do ústředny), nebo to může být zcela autonomní GSM čidlo (se simkartou s mini datovým balíčkem), které obsahuje i malou sirénu. Detektor zaplavení se nejčastěji instaluje do koupelen a sklepů a stejně jako u detektoru CO také existují autonomní GSM verze s upozorněním na mobilní telefon.

Protože zabezpečení domu na bázi prostorové ochrany nedetekuje pokusy o vypáčení oken a dveří, doporučuje se jej kombinovat i s prvky plášťové ochrany.“

Prostorové zabezpečení domu – cena, výhody a nevýhody

Zabezpečovací systém na bázi vnitřní prostorové ochrany objektu je díky své cenové dostupnosti a komplexnosti poskytované ochrany velmi populární zejména u zabezpečení soukromých objektů.

PIR (pasivní infračervené záření) nebo MW (mikrovlnné) detektory pohybu v místnostech a chodbách se prodávají i ve venkovním provedení. Zde pro redukci falešných poplachů výrazně doporučujeme kombinované detektory (PIR+MW). Lze také pořídit verzi s PET imunitou, které nevadí ani pohyb menších domácích zvířat do 35Kg.

U pohybových čidel většiny kvalitních výrobců lze úhly a vzdálenosti detekce optimalizovat pomocí výměnných čoček. Ty mohou zúžit úhel detekce a zvětšit dosah například pro ochranu chodeb, nebo odfiltrovat pohyb menších domácích zvířat.

Kvalitní výrobci také nabízí model kombinovaný s malou kamerkou, pro alespoň základní video verifikaci poplachu. V momentě spuštění poplachu kamerka vyfotí sérii snímků s nejnižším rozlišením, které vám přijdou do telefonu a zobrazí jako krátké, sekané a nekvalitní video. Pro rozpoznání člověka ve tmě to může a nemusí stačit.

Výhody prostorového zabezpečení domu:

 1. Nejlevnější varianta zabezpečení
 2. Volitelný úhel záběru díky volitelným čočkám – prostorová, chodbová, záclonová čočka
 3. Menší domácí zvířata nespouští poplach
 4. PIR detektory kombinované s kamerkou poskytují základní video verifikaci poplachu

Nevýhody prostorového zabezpečení domu:

 1. Systém vyhlásí poplach až v momentě, kdy narušitel pronikne do objektu, tedy až když vám vznikne škoda na dveřích, nebo oknech. Většinou se v takové situaci zloděj pokusí alespoň něco odnést
 2. Video verifikace poskytuje většinou velmi nekvalitní záběry a fotky pouze několik vteřin po poplachu
 3. Více falešných poplachů, které může spustit i drobný hmyz, průvan, topení, nebo větší domácí mazlíčci
 4. Při venkovním použití mohou PIR detektory generovat velké množství falešných poplachů (v závislosti na velikosti a typu vegetace na zahradě, počasí, pohybu domácích i divokých zvířat)

Plášťové zabezpečení domu

+

Čistě plášťové zabezpečení domu (bez vnitřních detektorů pohybu) by měli volit všichni, kteří chtějí naprosté minimum falešných poplachů, případně také ti, kteří mají velké domácí mazlíčky. Cena plášťového zabezpečení domu, je přímo úměrná počtu oken a vstupních dveří, spočítá ji přesně naše kalkulačka zabezpečení domu.

Plášťový zabezpečovací systém doplněný o pohybové detektory navrhne cenu naše kalkulačka zabezpečení objektu těm klientům, kteří chtějí svůj dům zabezpečit zlatou střední cestou. Pro opravdu špičkové zabezpečení domu je potřeba zvažovat spíše perimetrický systém.

Plášťové zabezpečení domu – detektory, výhody nevýhody

Plášťové detektory se skládají ze dvou částí a fungují na jednoduchém magnetickém principu. Jedna část se připevní na křídlo dveří nebo okna a druhá na zárubeň. Pokud se od sebe oddálí, detektor vyhlásí poplach. Místnosti s takto zabezpečenými okny a skleněnými dveřmi je potřeba vždy doplnit o detektor tříštění skla.

Výhody plášťového zabezpečení domu:

 1. Nulové falešné poplachy (pokud nezapomenete zavřít okna)
 2. Lze střežit i okna otevřená „na větračku“

Nevýhody plášťového zabezpečení domu:

 1. Okna nebo dveře je potřeba nejdříve vypáčit nebo rozbít, aby systém teprve vyhlásil poplach

Perimetrické zabezpečení pozemku okolo domu

+

Dá se řešit konvenčními venkovními pohybovými detektory, ale ty mohou generovat velké množství falešných poplachů. Moderním trendem, který doporučujeme náročným klientům jsou analytické venkovní kamerové systémy složené z termálních, bispektrálních, nebo i klasických IP kamer, které mohou být doplněné o dálkově otočné kamery a IP reproduktor pro obousměrný přenos hlasu operátora v reálném čase. Tento systém hlídá celý váš pozemek nebo jeho část.

„Hej ty v té tmavé bundě s kapucí, opusť prostor volám policii!“

Kamery detekují poplach na základě video analýzy událostí a klasifikace objektů v záběru. Na rozdíl od klasických detektorů na kamerách PCO vzdáleně reálnost poplachu okamžitě ověří a okamžitým promluvením do scény skrze IP reproduktor zloděje zastraší.  ihned po tom co překoná plot vašeho pozemku (případně pomyslnou hranici pozemku bez plotu).

Díky kamerám s nočním viděním operátor PCO přesně ví, jak narušitel vypadá a když se najednou odněkud uprostřed noci ozve: „Hej ty v té tmavé bundě s kapucou, opusť prostor volám policii!“ – funguje to více než spolehlivě.

Pokud je dům zabezpečen perimetricky, zásahové jednotky k němu prakticky vůbec nevyjíždí, PCO ani většinou nemusí nikomu volat a na domu nevznikají žádné škody. Klient má 100% přehled díky přístupu na všechny kamery skrze aplikaci s push notifikacemi na telefonu.

Pokud chcete vědět nejen že se něco šustne, ale také co se šustne kolem vašeho pozemku, perimetrické zabezpečení je pro Vás ta správná volba, kterou doporučujeme doplnit i o vnitřní detektory kouře a zatopení pro komplexní ochranu a možnost automatizace domácnosti). Tyto analytické kamerové systémy je potřeba vždy řešit na míru – pro návrh nás neváhejte kontaktovat.

Více o perimetrickém zabezpečení se dozvíte zde

Při výběru zabezpečení si zodpovězte tyto otázky

 • Co od zabezpečení domu očekáváte? (ochranu před riziky nebo i automatizaci domácnosti?)
 • Jak chcete systém ovládat? (na klávesnici v domě, nebo online skrze aplikaci odkudkoliv na světě)
 • Preferujete drátové, nebo bezdrátové zabezpečení domu?
 • Budete chtít systém napojit na PCO? (nonstop monitoring a zásahová služba)
 • Je vaší prioritou dokonalé zabezpečení domu, nebo co nejnižší cena?
 • Chcete ochránit dům, nebo radši celý pozemek? (nemusí být oplocený)

Naši projektanti vám vytvoří návrh zabezpečení domu na míru tak, aby eliminovalo všechna případná rizika a ochránilo vaši rodinu i váš majetek.

Je lepší drátové nebo bezdrátové zabezpečení domu?

Při volbě zabezpečení domu můžete zvolit drátové nebo bezdrátové zabezpečení. Funkce je stejná. V případě bezdrátového zabezpečení domu jsou detektory napájeny z baterií, kdežto u drátového řešení je zabezpečovací ústředna propojena s detektory pomocí kabelů a baterie nejsou potřeba.

Ať už zvolíte drátové, či bezdrátové zabezpečení domu, obojí má své výhody i nevýhody, pokud však dům teprve stavíte, nebo rekonstruujete doporučíme drátové řešení, které je jednodušší na údržbu a kabely schováte pod omítku.

Drátové vs. bezdrátové zabezpečení domu – cena pořízení a náklady na údržbu

+

Drátové vs bezdrátové zabezpečení domu: cena pořízení

Při porovnání pořizovací ceny pro drátové a bezdrátové zabezpečení domu, u standardních montáží můžete zhruba vycházet z jednoduchého pravidla:

„To co u bezdrátového zabezpečení domu ušetříte na ceně kratší montáže od firmy, zaplatíte navíc v ceně detektorů, protože bezdrátové detektory jsou zhruba o 20% dražší než drátové“

Samozřejmě to záleží na velikosti domu, umístění ústředny a dalších věcech, ale toto tvrzení si můžete jednoduše ověřit i na naší kalkulačce zabezpečení domu na míru.

Náklady na údržbu: drátové vs bezdrátové zabezpečení domu

Cenový rozdíl obou variant systémů poznáte až v průběhu let na nákladech na údržbu, kde u bezdrátového zabezpečení domu je potřeba měnit baterie nejpozději každé 3 roky. Drátové zabezpečení je téměř bezúdržbové.

Náklady na údržbu bezdrátového systému  v grafu předpokládají servis od firmy, můžete to však zvládnout i sami

Z grafu vyplývá, že v průběhu 20 let přeplatíte u bezdrátového zabezpečení domu zhruba 25%.

Jak postupujeme při návrhu zabezpečení domu?

Zabezpečení rodinného domu navrhujeme na míru dle potřeb a možností zákazníka a parametrů dané domácnosti. Aby byla ochrana domu 100% efektivní, posuzujeme míru rizika, způsob zabezpečení a možnost připojení na Pult centrální ochrany PCO.

Pro návrh elektronického zabezpečení domu potřebujeme dostatek informací od majitele: počet místností, pater, oken, dveří, jestli preferuje drátové, nebo bezdrátové zabezpečení a zda bude systém chtít připojit na PCO.

Dále také zohledňujeme rozpočtovou stránku zabezpečení domu. Naše kalkulačka i naši specialisté vytváří veškeré návrhy vždy ve třech konfiguracích: základní zabezpečení (nejlevnější účinné), zlatá střední cesta, elektronická pevnost (ideální).

Nemá-li klient dostatek financí na pořízení systému v ideální konfiguraci, doporučíme takové úpravy, aby se protnuly představy klienta o pořizovací ceně s naší představou o smyslu a funkčnosti zabezpečení domu v jeho konkrétním případě.

Jaká kritéria při návrhu vhodného zabezpečení domu posuzujeme?

+

Při návrhu zabezpečení domu hodnotíme tato kritéria:

 • Polohu domu (zda je v obci nebo na samotě)
 • Velikost obce a skladbu obyvatelstva v dané lokalitě
 • Zdroje rizikových osob v okolí (ubytovny pro dělníky, nápravné ústavy, nálevny, herny)
 • Bezpečnostní incidenty v minulosti (vyhrožování majitelům, vykradení domu, vykradení domů v sousedství, vandalismus)
 • Ohraničení pozemku (transparentní oplocení, zeď, živý plot)
 • Hodnota střežených věcí uvnitř objektu a na zahradě/přilehlém pozemku

Z těchto kritérií vypočítáváme index rizika, na jehož základě doporučujeme způsob a konfiguraci zabezpečení.

Zabezpečení domu – cena

Cena zabezpečení domu je závislá na výrobci technologie, velikosti domu a způsobu zabezpečení. Při zabezpečení přízemního rodinného domu 4+kk ve standardní konfiguraci se cena pohybuje mezi 25000 – 40 000Kč vč. DPH a montáže.

Pro získání návrhu a cenové nabídky nám potřebné informace můžete:

 1. Vyplnit do naší kalkulačky (3 konfigurace na míru v emailu do 2 minut)
 2. Sdělit po telefonu (specialista rovnou odpoví na dotazy)
 3. Ukázat při video prohlídce vašeho domu

Cena modelového (vnitřního) zabezpečení přízemního domu 4+kk (modelový příklad) ve třech konfiguracích:

Základní zabezpečení domu 28 000Kč

+

V základní variantě zabezpečení vašeho rodinného domu zabezpečíme všechny vaše místnosti a chodby pohybovým detektorem. Vstupní dveře jsou zabezpečeny magnetickým detektorem otevření a signalizace poplachových stavů je zajištěna exteriérovou sirénou. Pro snadné a pohodlné ovládání vašeho zabezpečovacího zařízení je instalována klávesnice s RFID čtečkou. Všechny popsané prvky pak řídí a kontroluje zabezpečovací ústředna, která je mozkem celého systému.

V rámci vzorového Základního zabezpečení byly použity následující komponenty:

 • Zabezpečovací ústředna, 1ks;
 • Detektor pohybu (PIR), 5ks;
 • Magnetický detektor otevření, 1ks;
 • Exteriérová siréna (120 db), 1ks;
 • Klávesnice s RFID čtečkou, 1ks.

Výhody základního zabezpečení domu:

+ majetek ve vašem domě je trvale zabezpečen za nejnižší možnou cenu;

+ nemusíte se zabývat instalací mechanického zabezpečení (jako jsou například drahé zámky na dveře nebo bezpečnostní mříže);

+ máte vždy přehled o stavu vašeho domu. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC můžete celý systém kdykoliv vzdáleně ovládat stejně jako budete pomocí této aplikace informováni o poplachu.

+ můžete využít služeb Pultu centralizované ochrany (PCO). Vždy tak budete mít jistotu, že poplach vyvolaný zabezpečovacím systémem bude odbaven (24/7) a váš dům přijedou osobně zkontrolovat naši vyškolení profesionálové ze zásahové jednotky;

 Nevýhody základního zabezpečení domu:

– v této variantě zabezpečení domu není zahrnut požární detektor, nejste tak chráněni proti požáru;

– v této variantě zabezpečení domu není zahrnut záplavový detektor, nejste tak chránění proti úniku vody;

– v této variantě zabezpečení domu není zahrnuta přehledová kamera, nelze tedy poplach verifikovat a vždy je potřeba po poplachu dům fyzicky zkontrolovat;

Zlatá střední cesta - 35 000Kč

+

V této variantě zabezpečení vašeho rodinného domu dosáhnete nejlepšího poměru „cena: míra zabezpečení“

Zabezpečíme všechny vaše místnosti a chodby pohybovým detektorem. Vstupní dveře jsou zabezpečeny magnetickým detektorem otevření a signalizace poplachových stavů je zajištěna exteriérovou sirénou. Pro snadné a pohodlné ovládání vašeho zabezpečovacího zařízení je instalována klávesnice s RFID čtečkou. O vaši bezpečnost se dále stará detektor kouře se sirénkou a záplavový detektor. Všechny popsané prvky pak řídí a kontroluje zabezpečovací ústředna, která je mozkem celého systému.

V rámci vzorového zabezpečení zlatou střední cestou byly použity následující komponenty:

 • Zabezpečovací ústředna, 1ks;
 • Detektor pohybu (PIR), 5ks;
 • Magnetický detektor otevření, 1ks;
 • Exteriérová siréna (120 db), 1ks;
 • Klávesnice s RFID čtečkou, 1ks;
 • Detektor kouře se sirénkou, 1ks;
 • Záplavový detektor, 1ks.

Výhody zabezpečení domu zlatou střední cestou:

+ váš dům a majetek v něm je trvale zabezpečen v ideálním poměru cena : míra zabezpečení;

+ nemusíte se zabývat instalací mechanického zabezpečení (jako jsou například drahé zámky na dveře nebo bezpečnostní mříže);

+ váš dům je zabezpečen proti požáru;

+ výš dům je zabezpečen proti úniku vody;

+ máte vždy přehled o stavu vašeho domu. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC můžete celý systém kdykoliv vzdáleně ovládat stejně jako budete pomocí této aplikace informováni o poplachu.

+ můžete využít služeb Pultu centralizované ochrany (PCO). Vždy tak budete mít jistotu, že poplach vyvolaný zabezpečovacím systémem bude odbaven (24/7) a váš dům přijedou osobně zkontrolovat naši vyškolení profesionálové ze Zásahové jednotky;

Nevýhody Základního zabezpečení domu:

– v této variantě zabezpečení není zahrnuta přehledová kamera, nelze tedy poplach verifikovat a vždy je potřeba po poplachu dům fyzicky zkontrolovat;

Elektronická pevnost – 48 000Kč

+

Jak již název napovídá, z vašeho rodinného domu se stane elektronická pevnost. V této úrovni zabezpečení jsou všechny vaše místnosti a chodby zabezpečeny pohybovým detektorem. Vstupní dveře a všechny okna jsou zabezpečeny magnetickým detektorem otevření a signalizace poplachových stavů je zajištěna exteriérovou a interiérovou sirénou.

Pro verifikaci poplachů je pak využita přehledová kamera, díky které máte vždy možnost vizuálně zkontrolovat Váš dům v reálném čase. Pro snadné a pohodlné ovládání vašeho zabezpečovacího zařízení je instalována klávesnice s RFID čtečkou. O vaši bezpečnost se dále stará detektor kouře se sirénkou a záplavový detektor. Všechny popsané prvky pak řídí a kontroluje zabezpečovací ústředna, která je mozkem celého systému.

V rámci vzorové konfigurace elektronická pevnost byly použity následující komponenty:

 • Zabezpečovací ústředna, 1ks;
 • Detektor pohybu (PIR), 5ks;
 • Magnetický detektor otevření, 8ks;
 • Exteriérová siréna (120 db), 1ks;
 • Interiérová siréna (80 db), 1ks;
 • Klávesnice s RFID čtečkou, 1ks;
 • Detektor kouře se sirénkou, 1ks;
 • Záplavový detektor, 1ks;
 • Přehledová kamera, 1ks.

Výhody zabezpečení domu jako elektronická pevnost:

+ váš dům a majetek v něm je trvale zabezpečen;

+ nemusíte se zabývat instalací mechanického zabezpečení (jako jsou například drahé zámky na dveře nebo bezpečnostní mříže);

+ váš dům je zabezpečen proti požáru;

+ výš dům je zabezpečen proti úniku vody;

+ máte vždy přehled o stavu vašeho domu. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC můžete celý systém kdykoliv vzdáleně ovládat stejně jako budete pomocí této aplikace informováni o poplachu;

+ můžete využít služeb Pultu centralizované ochrany (PCO). Vždy tak budete mít jistotu, že poplach vyvolaný zabezpečovacím systémem bude odbaven (24/7) a váš dům přijedou osobně zkontrolovat naši vyškolení profesionálové ze Zásahové jednotky.

Nevýhody zabezpečení domu jako elektronická pevnost:

– vyšší vstupní pořizovací náklady.

Chytrá domácnost a zabezpečení domu s Jablotron

Ačkoliv klientům nabízíme zabezpečení domu od čtyř světových výrobců, pokud je požadavkem i automatizace domácnosti, doporučujeme Jablotron 100. Stejně jako ostatní v naší nabídce, i Jablotron umožňuje také propojení ústředny s dalšími prvky v domácnosti, díky čemuž získáváte v rámci jednoho systému i možnost svoji domácnost velmi levně automatizovat a spravovat odkudkoliv na světě.

Výhodou je mobilní aplikace MyJablotron, která je velmi přehledná a v češtině, i když si za ní zákazník musí připlatit.

zabezpečení domu Jablotron

Do systému Chytrá domácnost od Jablotron lze připojit:

 • ovládání světel
 • ovládání dveří, vrat a žaluzií
 • ovládání zavlažovacího systému
 • ovládání topení a termostatu

Jaké výrobce zabezpečení domu můžeme nabídnout?

+

Zabezpečení domu s Jablotron 100

Kvalitní český výrobce se světovou působností za rozumnou cenu, se kterým máme nejlepší zkušenosti. V případě připojení na PCO má klient funkční mobilní aplikaci zdarma (bez PCO za 250 Kč/měsíc).

Jablotron navíc umožňuje i automatizovat vše – od osvětlení, vytápění, rolety, až po zavlažování, ovládání garážových vrat a mnoho dalšího. Na výběr je mezi drátovými nebo bezdrátovými ústřednami. Výhodou je i možnost tato řešení kombinovat a obecně i pěkný design všech komponent tohoto výrobce.

+Kvalitní Český výrobce s dlouhou tradicí

+líbivý design všech prvků

+Možnost základní domácí automatizace

-Pro malé aplikace (do 5 detektorů) vychází jako spíše dražší řešení

-Pokud systém nebudete chtít připojit na PCO, pak je mobilní aplikace zpoplatněná (250Kč/měsíc)

Satel

Od roku 1990 do současnosti se tato Polská značka stala jedním z předních evropských výrobců zabezpečovací techniky. V nabídce jsou jak sběrnicová bezpečnostní řešení, tak plně bezdrátová bezpečnostní řešení. Satel doporučujeme spíše pro menší aplikace

+Nejlepší poměr cena/kvalita

-Náročnější na montáž (ta bývá zpravidla o 25% dražší)

-Nemá tak libivý design jako např. výrobky Jablotron

Videofied – zabezpečení domů bez elektřiny

Zabezpečovací ústředny francouzské společnosti RSI VIDEO TECHNOLOGIES jsou velmi vhodné tam, kde není žádné nebo jen částečné připojení k elektrické energii. Díky plně bezdrátovému a plně bateriovému systému nemá Videofied na trhu v tomto segmentu konkurenci. Nevýhodou jsou o něco vyšší pořizovací náklady, na druhou stranu využití tohoto systému také není určeno pro běžný rodinný dům. Je vhodný na ochranu pozemků, staveb, chat a chalup nebo dočasných skladů. Zkrátka všude tam, kde není trvale k dispozici elektrická energie. Na chalupě tak můžete na zimu vypnout jističe a přitom máte svůj majetek stále hlídaný!

+Nepotřebujete v objektu elektřinu – systém je plně bateriový

+Vhodný na základní venkovní ochranu zahrad, pozemků

+ Mobilní aplikace zdarma

-Vyšší cena

Ajax Bedo

Společnost Ajax byla založena v roce 2011 v USA, výroba probíhá na Ukrajině. Zaměřuje se na produkci zejména bezdrátových zabezpečovacích systémů, které jsou na montáž nenáročné a klient by ji měl zvládnout sám. Výrobce sází na to, že zákazníci ušetří na montáži od certifikované firmy a proto jsou jeho systémy o řád dražší, než ostatní profi systémy. V nabídce je několik základních setů rozšiřitelných dle potřeb konkrétního klienta. Samozřejmostí je pak přehledná mobilní aplikace.

+ Snadnější montáž, kterou zvládnete i sami

+ Ideální pro menší byty

-Komponenty systému jsou o řád dražší, než u ostatních zavedených výrobců

-U větších systémů se cenově nevyplatí ani s montáží svépomocí

Hlavně u středních a větších instalací (6 detektorů a více) platí že to, co s Bedo Ajax ušetříte na montáži svépomocí, zaplatíte navíc v ceně komponent, takže oproti Jablotronu s profi montáží od firmy to vyjde nastejno.

Proč zabezpečení domácnosti od Pro Security?

Bezpečnostní agentura PRO SECURITY vám nabízí návrh elektronického zabezpečení domu zdarma, vytvořený přesně na základě potřeb a parametrů vašeho rodinného domu.

 • U nás získáte 12 cenových nabídek okamžitě (2 minuty na kalkulačce)
 • Získáte okamžitý přehled o cenách, způsobu a možnostech zabezpečení
 • Nabízíme montáž systémů 4 výrobců zabezpečení
 • Rozumíme automatizaci chytrých domácností
 • Jsme schopni realizovat instalace do 48 hodin i o víkendu
 • Provozujeme moderní dohledové centrum a PCO
 • Umíme servis i revize EZS

Pracujeme s nejmodernějšími řešeními a vytvoříme vám kvalitní zabezpečovací systém domu za rozumnou cenu. Také se postaráme o servis zabezpečovacího zařízení.

S námi máte záruku instalace systému s ohledem na minimalizaci falešných poplachů. Zajistíme vám dálkovou správu systému, čímž ušetříme vaše náklady na údržbu a opravy. Budeme s vámi v kontaktu a pravidelně vám poskytneme informace o novinkách na trhu s bezpečnostními technologiemi a s prvky chytré domácnosti.

Postaráme se o vaši bezpečnost! Zajistíme vám elektronické zabezpečení a ochranu domu v Praze, v Brně, ale i po celé České republice.

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy i požadavky na zabezpečení domu. Jsme tu pro vás!

Specialista zabezpečení domu


"Navrhnu vám efektivní bezpečnostní řešení s ohledem na váš rozpočet."

Jan Sedláček

bezpečnostní architekt

email: sedlacek@pro-security.cz
telefon: +420 602 210 719

Poptávka zabezpečení domu


Monitoring osob – tísňové systémy|Kamerové systémy (CCTV)|Monitoring objektů|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Elektronická požární signalizace (EPS)|Recepční služby|Fyzická ostraha objektů, security služby|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Ostraha se psem|Vrátné služby|VIP osobní ochranka – bodyguarding