Nabídka práce bezpečnostní pracovník - psovod

Další nabídky práce

Zajímá Vás práce v bezpečnostním průmyslu? V tom případě jste na správném místě.

V současné chvíli poptáváme psovody pro provádění ostrahy na území hlavního města.

Náplň Vaší práce může být:

  • Hlídání areálu okolo budovy
  • Řešení operativních problémů a nestandardních situací
  • Pochůzková činnost
  • Dohled nad dodržováním BOZP, PO

Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru. Náplň práce se může lišit dle typologie budovy.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Reprezentativní vystupování
  • Osvědčení strážný – není podmínkou, ale výhodou
  • Nemáte aktuálně žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů
  • Vlastníte psa – bojové plemeno, zdravotně způsobilý ke strážní službě, kynologické zkoušky výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační ohodnocení
  • Klidné a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový a empatický přístup jaký jste ještě nezažili
  • Vyplácení záloh na týdenní bázi
  • Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář nebo na 605 503 629.

Poptávkový formulář:

Elektronická požární signalizace (EPS)|Kamerové systémy (CCTV)|Monitoring osob – tísňové systémy|Recepční služby|Fyzická ostraha objektů, security služby|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Ostraha se psem|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Mobilní patrola|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)