Alarm Jablotron

Alarmy Jablotron patří v ČR k jednoznačně nejrozšířenějším profesionálním zabezpečovacím systémům, do kterých má smysl investovat, pokud chcete kvalitní zabezpečovací zařízení. Jablotron prodává své produkty výhradně certifikovaným montážním firmám. Alarmům Jablotron rozumíme jako málokdo, vše vám navrhneme na míru od A do Z a postaráme se o servis.

 • 500+ montáží alarmu Jablotron
 • Naše PCO střeží 1000+ objektů
 • Online cenová kalkulačka
 • Návrh na míru zdarma
 • Zlatý montážní partner Jablotron
 • Servis do 24h výměnou za nový kus
Kalkulátor cen Poslat poptávku
Zobrazit číslo +420 602 210 719

Hodnocení zákazníků
PRO SECURITY na Google


 

4,7 z 5

Naše certifikace


Certifikát zabezpečení domu Jablotron montážní partner

Věří nám


Reference v oblasti zabezpečovacích systémů


Zabezpečovací systémy Jablotron – Praha a celá ČR

Zabezpečovací systémy Jablotron patří mezi profesionální výrobky světové kvality. Nejnovější modelová řada alarmů Jablotron 100, nabízí nejen veškeré funkce, které od zabezpečovacího systému očekává firemní i soukromý zákazník, ale přidává i kamery a prvky chytré domácnosti. Systémy se nabízí ve drátové i bezdrátové variantě.

Na této stránce se dozvíte vše o zabezpečovacím systému Jablotron 100 – cena, funkce, výhody a nevýhody.

EZS Jablotron 100: cena

V ceníku Jablotron je nejvýraznější a zcela základní položkou ústředna Jablotron 100, jejíž koncová cena se pohybuje okolo 13 000Kč vč. DPH. K ústředně je dále třeba připojit detektory a ovládací prvky, jejichž počet definuje koncovou cenu celého zabezpečení. Cena detektoru pohybu vychází kolem 2000Kč vč. DPH.

V minimální bezdrátové konfiguraci zabezpečení bytu počítejte s cenou od 21 000Kč vč. DPH a odborné montáže. Obecně platí, že bezdrátové detektory jsou dražší než ty drátové. U drátových systémů se zase prodraží montáž, která trvá déle (pokud již nemáte připravenou kabeláž).

Pokud chcete systém ovládat přes internet skrze mobilní aplikaci, je potřeba k celkovým nákladům také připočíst 250 Kč/měsíc vč. DPH za provoz aplikace.

Nejlepší představu o cenách zabezpečení vaší nemovitosti na míru systémem Jablotron a jejího porovnání s cenami čtyř dalších kvalitních výrobců získáte díky naší online kalkulačce zabezpečení objektu. Protože výslednou cenu hodně ovlivní konfigurace (rozsah) zabezpečení, naše kalkulačka vám pro každého z výrobců porovná tři konfigurace: základní zabezpečení, zlatou střední cestu a elektronickou pevnost.

Základní zabezpečení domu 28 000Kč

+

V základní variantě zabezpečení vašeho rodinného domu zabezpečíme všechny vaše místnosti a chodby pohybovým detektorem. Vstupní dveře jsou zabezpečeny magnetickým detektorem otevření a signalizace poplachových stavů je zajištěna exteriérovou sirénou. Pro snadné a pohodlné ovládání vašeho zabezpečovacího zařízení je instalována klávesnice s RFID čtečkou. Všechny popsané prvky pak řídí a kontroluje zabezpečovací ústředna, která je mozkem celého systému.

V rámci vzorového Základního zabezpečení byly použity následující komponenty:

 • Zabezpečovací ústředna, 1ks;
 • Detektor pohybu (PIR), 5ks;
 • Magnetický detektor otevření, 1ks;
 • Exteriérová siréna (120 db), 1ks;
 • Klávesnice s RFID čtečkou, 1ks.

Výhody základního zabezpečení domu:

+ majetek ve vašem domě je trvale zabezpečen za nejnižší možnou cenu;

+ nemusíte se zabývat instalací mechanického zabezpečení (jako jsou například drahé zámky na dveře nebo bezpečnostní mříže);

+ máte vždy přehled o stavu vašeho domu. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC můžete celý systém kdykoliv vzdáleně ovládat stejně jako budete pomocí této aplikace informováni o poplachu.

+ můžete využít služeb Pultu centralizované ochrany (PCO). Vždy tak budete mít jistotu, že poplach vyvolaný zabezpečovacím systémem bude odbaven (24/7) a váš dům přijedou osobně zkontrolovat naši vyškolení profesionálové ze zásahové jednotky;

 Nevýhody základního zabezpečení domu:

– v této variantě zabezpečení domu není zahrnut požární detektor, nejste tak chráněni proti požáru;

– v této variantě zabezpečení domu není zahrnut záplavový detektor, nejste tak chránění proti úniku vody;

– v této variantě zabezpečení domu není zahrnuta přehledová kamera, nelze tedy poplach verifikovat a vždy je potřeba po poplachu dům fyzicky zkontrolovat;

Zlatá střední cesta - 35 000Kč

+

V této variantě zabezpečení vašeho rodinného domu dosáhnete nejlepšího poměru „cena: míra zabezpečení“

Zabezpečíme všechny vaše místnosti a chodby pohybovým detektorem. Vstupní dveře jsou zabezpečeny magnetickým detektorem otevření a signalizace poplachových stavů je zajištěna exteriérovou sirénou. Pro snadné a pohodlné ovládání vašeho zabezpečovacího zařízení je instalována klávesnice s RFID čtečkou. O vaši bezpečnost se dále stará detektor kouře se sirénkou a záplavový detektor. Všechny popsané prvky pak řídí a kontroluje zabezpečovací ústředna, která je mozkem celého systému.

V rámci vzorového zabezpečení zlatou střední cestou byly použity následující komponenty:

 • Zabezpečovací ústředna, 1ks;
 • Detektor pohybu (PIR), 5ks;
 • Magnetický detektor otevření, 1ks;
 • Exteriérová siréna (120 db), 1ks;
 • Klávesnice s RFID čtečkou, 1ks;
 • Detektor kouře se sirénkou, 1ks;
 • Záplavový detektor, 1ks.

Výhody zabezpečení domu zlatou střední cestou:

+ váš dům a majetek v něm je trvale zabezpečen v ideálním poměru cena : míra zabezpečení;

+ nemusíte se zabývat instalací mechanického zabezpečení (jako jsou například drahé zámky na dveře nebo bezpečnostní mříže);

+ váš dům je zabezpečen proti požáru;

+ výš dům je zabezpečen proti úniku vody;

+ máte vždy přehled o stavu vašeho domu. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC můžete celý systém kdykoliv vzdáleně ovládat stejně jako budete pomocí této aplikace informováni o poplachu.

+ můžete využít služeb Pultu centralizované ochrany (PCO). Vždy tak budete mít jistotu, že poplach vyvolaný zabezpečovacím systémem bude odbaven (24/7) a váš dům přijedou osobně zkontrolovat naši vyškolení profesionálové ze Zásahové jednotky;

Nevýhody Základního zabezpečení domu:

– v této variantě zabezpečení není zahrnuta přehledová kamera, nelze tedy poplach verifikovat a vždy je potřeba po poplachu dům fyzicky zkontrolovat;

Elektronická pevnost – 48 000Kč

+

Jak již název napovídá, z vašeho rodinného domu se stane elektronická pevnost. V této úrovni zabezpečení jsou všechny vaše místnosti a chodby zabezpečeny pohybovým detektorem. Vstupní dveře a všechny okna jsou zabezpečeny magnetickým detektorem otevření a signalizace poplachových stavů je zajištěna exteriérovou a interiérovou sirénou.

Pro verifikaci poplachů je pak využita přehledová kamera, díky které máte vždy možnost vizuálně zkontrolovat Váš dům v reálném čase. Pro snadné a pohodlné ovládání vašeho zabezpečovacího zařízení je instalována klávesnice s RFID čtečkou. O vaši bezpečnost se dále stará detektor kouře se sirénkou a záplavový detektor. Všechny popsané prvky pak řídí a kontroluje zabezpečovací ústředna, která je mozkem celého systému.

V rámci vzorové konfigurace elektronická pevnost byly použity následující komponenty:

 • Zabezpečovací ústředna, 1ks;
 • Detektor pohybu (PIR), 5ks;
 • Magnetický detektor otevření, 8ks;
 • Exteriérová siréna (120 db), 1ks;
 • Interiérová siréna (80 db), 1ks;
 • Klávesnice s RFID čtečkou, 1ks;
 • Detektor kouře se sirénkou, 1ks;
 • Záplavový detektor, 1ks;
 • Přehledová kamera, 1ks.

Výhody zabezpečení domu jako elektronická pevnost:

+ váš dům a majetek v něm je trvale zabezpečen;

+ nemusíte se zabývat instalací mechanického zabezpečení (jako jsou například drahé zámky na dveře nebo bezpečnostní mříže);

+ váš dům je zabezpečen proti požáru;

+ výš dům je zabezpečen proti úniku vody;

+ máte vždy přehled o stavu vašeho domu. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo PC můžete celý systém kdykoliv vzdáleně ovládat stejně jako budete pomocí této aplikace informováni o poplachu;

+ můžete využít služeb Pultu centralizované ochrany (PCO). Vždy tak budete mít jistotu, že poplach vyvolaný zabezpečovacím systémem bude odbaven (24/7) a váš dům přijedou osobně zkontrolovat naši vyškolení profesionálové ze Zásahové jednotky.

Nevýhody zabezpečení domu jako elektronická pevnost:

– vyšší vstupní pořizovací náklady.

Jablotron 100: Funkce

EZS Jablotron 100 již není jen zabezpečovací zařízení. Díky reléovým ovládacím prvkům, termostatům, čerpadlům, GSM hlásičům a dalším prvkům chytré domácnosti dokážete váš objekt s Jablotronem také automatizovat (i bezdrátově). Vše můžete ovládat v přehledné mobilní aplikaci tak jako s profesionálním smarthome systémem, ale za zlomek ceny.

Byť lze EZS Jablotron doplnit o kamery, nejedná se o plnohodnotný kamerový systém. Vystačí si s ním však většina soukromých zákazníků. Firmám a náročnějším zákazníkům doporučujeme pro kvalitní přehled o dění na objektu instalovat samostatný a plnohodnotný kamerový systém od specializovaného výrobce.

Počáteční investice je sice větší, ale s ní roste i výběr kamer a další možnosti. Navíc není nutné platit měsíční poplatky za cloudové úložiště pro záznam obrazu z kamer jako u Jablotronu (bohužel ani ústředna Jablotron 100 nemá zabudované úložiště), protože jej můžete nahradit lokálním záznamovým zařízením, na které lze také přistupovat přes mobilní aplikaci.

Příklady automatizace domácnosti s Jablotronem

+

Útulná chalupa díky GSM ovladači Jablotron

Stiskem tlačítka v aplikaci, nebo odesláním jedné SMS dokážete před příjezdem na chatu zatopit a třeba i ohřát vodu v bojleru, abyste si po dlouhé cestě večer mohli dát teplou koupel. GSM hlásič/ovladač Jablotron

Zapomeňte na vypínače světel

Přijdete domů, odjistíte alarm a ten Vám automaticky rozsvítí chodbu a pustí hudbu. Díky pohybovým čidlům můžete systém nastavit tak, aby rozsvěcel světla v každém pokoji do kterého se pohnete, po opuštění místnosti systém světla zhasne.

Topení

Díky chytrým termostatům a čerpadlům můžete v aplikaci odkudkoliv regulovat topení v reálném čase, nebo nastavit plán vytápění na celý rok.

Celoroční plán spuštění zavlažování trávníku

V aplikaci můžete například nastavit plán, že od jara do podzimu chcete každou noc od 1:00 – do 3:00 zalévat trávník. Nebo že celou zimu od 16:00 do 20:00 chcete mít osvětlený chodníček, když se vracíte z práce.

Vzhled prvků alarmu Jablotron

Jablotron potěší všechny, kteří si potrpí na líbivý design, nebo nenápadnost prvků v interiéru. Většina prvků na stěny je bílá a například okenní a dveřní detektory otevření se vyrábí i v tmavě hnědé variantě a dalších barvách, aby splynuly s rámem.

Při porovnání čistě vzhledu výrobků se nám v PRO SECURITY komponenty a ovládací prvky Jablotronu upřímně líbí nejvíce, posuďte sami.

zabezpečení domu Jablotronpohybové čidlo Jablotronkamera JablotronSiréna zabezpečovacího systému Jablotron

Alarm Jablotron 100: výhody

Výhodou Jablotronu je, že je kvalitní, má aplikaci v češtině a dále fakt, že pokud chcete do domu elektronický zabezpečovací systém (EZS), automatizaci a jednu nebo dvě přehledové kamery, zvládnete to s jedním systémem a počáteční investice bude výrazně nižší (60 – 100 000Kč podle velikosti domu), oproti profesionálnímu smarthome systému ( od 250 000 Kč výše) a samostatnému kamerovému systému (20 – 30 000Kč).

Nevýhody zabezpečení od Jablotronu

 1. Oproti většině systémů dalších výrobců, které porovnává naše kalkulačka a které nabízíme a instalujeme, je Jablotron spíše dražší
 2. Aplikace je placená – pokud chcete k ovládání objektu používat mobilní aplikaci je třeba počítat s poplatkem řádově 250/Kč měsíčně
 3. Záznam z kamer je přístupný pouze skrze cloudové úložiště a to je potřeba také platit.

Proč zabezpečení od Pro Security? Nejen Jablotron…

Bezpečnostní agentura PRO SECURITY na rozdíl od konkurence nabízí návrh elektronického zabezpečení nejen od Jablotronu, ale rovnou od čtyř různých výrobců.

„Montážní firmy standardně pošlou jednu nabídku na kterou si počkáte i týden. U nás jich do dvou minut dostanete hned dvanáct“

 • U nás získáte 12 cenových nabídek okamžitě (2 minuty na kalkulačce)
 • Získáte okamžitý přehled o cenách, způsobu a možnostech zabezpečení bez čekání
 • Získáte záruku odborné instalace a okamžité výměny kus za kus v případě poruchy
 • Instalace provádíme nejen v Praze, ale i po celé ČR do 48 hodin i o víkendu
 • Vše připojíme na vlastní špičkové dohledové centrum a PCO
 • Technická podpora 24/7

S námi máte záruku instalace systému s ohledem na minimalizaci falešných poplachů. Zajistíme vám dálkovou správu systému, čímž ušetříme vaše náklady na údržbu a opravy.

Specialista zabezpečení Jablotron


"Navrhnu vám efektivní bezpečnostní řešení s ohledem na váš rozpočet."

Jan Sedláček

bezpečnostní architekt

email: sedlacek@pro-security.cz
telefon: +420 602 210 719

Poptávka alarmu Jablotron


Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Kamerové systémy (CCTV)|Monitoring objektů|Elektronická požární signalizace (EPS)|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Ostraha se psem|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Recepční služby|Vrátné služby|Fyzická ostraha objektů, security služby