Soukromý detektiv Praha, Brno a ČR

Hlavní soukromý detektiv a vedoucí detektivní divize PRO security má více než 35 let zkušeností – pod jeho vedením náš detektivní tým rychle a spolehlivě zjistí co potřebujete vědět. Hlavním teritoriem, kde působí téměř každý náš soukromý detektiv, je Praha, ale operujeme na území celé ČR. Naše detektivní kancelář zaměstnává celkem dvanáct osob:

 • Hlavní detektiv
 • 8x  soukromý detektiv
 • 1x detektivní analytik/ technik
 • 1x počítačový expert
 • 1x herečka + externí herci

Volejte +420 774 359 752, nebo využijte

Kontaktní formulář

Jeden soukromý detektiv většinou nestačí

Výhodou týmu detektivů oproti jednotlivcům, je jistota, rychlost a kvalita důkazů. I když je soukromý detektiv sebelepší, velmi často se stává, že musí sledovat cíl pěšky a ten neočekávaně nastoupí do auta (těsně doběhne autobus) a soukromý detektiv v takové chvíli svůj cíl téměř vždy ztratí a musí začít od začátku, tedy narůstá cena služby. Pokud soukromý detektiv svůj cíl nechce ztratit, musí riskovat a může se tak stát, že dojde k podezření cíle, že je sledován, nebo dokonce k prozrazení detektiva.

Aby se toto nestávalo, pracují soukromí detektivové v týmu, kde jeden sleduje cíl pěšky a druhý automobilem. Navíc kvalita důkazů pořízených týmem detektivů sledujících cíl z různých úhlů je vždy lepší a důkazy prokazatelnější.

V konečném důsledku klient zaplatí cenu za informaci týmu detektivů stejnou jako hodinově levnějšímu jednotlivci, protože zakázky trvají kratší dobu. Rozdílem je, že důkazy má klient jistěji, rychleji a kvalitnější, aniž by se musel bát, že cíl cokoliv tuší.

Soukromý detektiv – kdo je to a jak pracuje?

Náš soukromý detektiv vám zajistí komplexní detektivní služby

Soukromý detektiv je člověk, kterého byste si na ulici nikdy nevšimli. Volí vždy takový převlek, aby nijak nevyčníval a dokonale splynul z davem – někdy se za den převlékne i pětkrát. Profesionální soukromí detektivové pracují vždy v týmu, kde jeden jezdí autem a další provádějí sledování osob pěšky. Automobil slouží jako mobilní centrála s výkonnou pozorovací technikou (fotoaparáty s velkými objektivy na stativech pro focení na dálku) a zároveň jako šatna pro detektivy v terénu. Pokud má soukromý detektiv před zahájením zakázky tu možnost, důkladně studuje terén, aby se dokonale orientoval v prostředí, ve kterém bude probíhat sledování dané osoby.

Profesionální soukromý detektiv musí:

 • plánovat – scénář pro každou situaci (když se cíl rozhodne jinak, než podle vzorce)
 • předvídat – vidět alespoň „za dva rohy“
 • umět zariskovat (např. odhadnout komu nabídnout úplatek za informaci o cíli)
 • dokonale používat moderní špionážní techniku – vědět kam umístit odposlech
 • být dobrý řidič (cíl občas porušuje předpisy a jezdí velmi rychle)
 • rychle a správně se rozhodovat – kdy cíl vyfotit a kdy nahrávat, jak ho sledovat (pěšky, nebo autem)
 • být dobrý herec – přesvědčivě zahrát kohokoliv (náhodného kolemjdoucího, tenistu na vedlejším kurtu, bezdomovce, údržbáře, i obchodníka čekajícího na schůzku s klientem)
 • kompletně změnit převlek včetně bot za dvě minuty.
 • mít velkou dávku trpělivosti, protože občas je potřeba pozorovat jedno místo bez přestávky několik hodin nebo i dnů.

Jak zaručíme vaši diskrétnost?

Náš detektivní specialista vám při prvním telefonickém kontaktu sdělí orientační ceník služeb a pokud budete souhlasit, domluvíte si spolu konzultaci. Specialista bude nadále vaší jedinou kontaktní osobou, která bude znát vaši totožnost, tím garantujeme vaši 100% diskrétnost.

Jak to bude probíhat?

První konzultace proběhne na předem domluveném, vámi vybraném diskrétním místě, nebo u nás v kanceláři. Na první konzultaci vám specialista sdělí, jaká bude přesná cena za hodinu služby (vždy v rámci rozmezí orientačního ceníku, který vám byl předem sdělen telefonicky), na základě vámi poskytnutých informací. Pokud budete s cenou souhlasit, nastavíte si pravidla služby a složíte zálohu a vaší zakázku začneme plánovat.

Následuje samotná akce, kdy se soukromí detektivové pustí do práce a dle nastavených pravidel budete průběžně informováni. Pokud však dojde k nějakým změnám z vaší strany, informovat specialistu budete naopak vy.

Nakonec proběhne vyhodnocení vaší zakázky na závěrečné osobní schůzce se specialistou, včetně předání veškerých shromážděných informací, důkazů, dokumentů a audiovizuálních nebo fotografických materiálů k případu. Jako klient zároveň obdržíte závěrečné vyúčtování.

Jaké informace budou soukromí detektivové potřebovat?

 • Co nejaktuálnější fotografii s viditelným obličejem cíle (ideálně i profil osoby na sociálních sítích)
 • Informace o rutině osoby – čím se živí, v kolik a kam chodí do práce, jestli používá automobil, volnočasové zájmy, oblíbené restaurace
 • Další informace – jaký vůz řídí, jaký je typ řidiče, blízké osoby cíle, změna chování (zkrátka vše co by se mohlo hodit)

Detektiv a klient – nastavení pravidel služby

S naším specialistou si společně nastavíte pravidla detektivní služby. Na základě toho bude soukromý detektiv přistupovat k vašemu problému.

 • Komunikace – v kolik hodin a jakým způsobem vás může detektiv kontaktovat
 • Čas – kdy se má detektiv na danou osobu zaměřit
 • Rozpočet – při jakém čerpání služeb chcete být specialistou automaticky informováni
 • Cíl – jaký výsledek nebo shromáždění jakých důkazů bude znamenat ukončení zakázky (fotografie, videa, zvukové záznamy, či jiné důkazy)

Soukromý detektiv a jeho cena

Kolik stojí soukromý detektiv? Cena je vždy stanovená za hodinu práce a vypočítává se podle předpokládané délky zakázky, počtu nasazených detektivů, aut a techniky, kterou potřebuje ke své práci každý soukromý detektiv. Cena v orientačním rozmezí vám bude sdělena telefonicky na čísle 774 359 752 okamžitě, nebo do dvou hodin po kontaktu přes formulář. Na osobní schůzce vám bude cena ještě upřesněna na základě veškerých vámi poskytnutých informací.

Soukromý detektiv Praha, Brno i celá ČR

Centrálou naší společnosti, kde má kancelář náš hlavní soukromý detektiv, je Praha. V Praze operuje více než polovina našich soukromých detektivů (6) a zde sídlí také náš detektivní analytik, technik, IT expert i většina herců. Z Prahy jsou řízeny lokální detektivní týmy v ostatních městech ČR, kde působí vždy alespoň jeden místní soukromý detektiv (Brno, Plzeň), který město dokonale zná a pokud potřebuje podporu týmu na místě, ostatní členové týmu dojíždějí z centrály (Praha).

Soukromý detektiv tráví většinu času v terénu a na cestách, tedy není problém zajistit, aby kromě uvedených měst (Praha, Brno a Plzeň), soukromý detektiv operoval i kdekoliv jinde na území ČR nebo v zahraničí (pouze EU).

Naši soukromí detektivové vám pomohou s:

Odhalováním a dokazováním nevěry a sledováním osob

Náš soukromý detektiv vám pomůže odhalit nevěru vašeho partnera, včetně důkazů použitelných při rozvodových soudních řízeních.

Pátráním po osobách, vozidlech a jiných movitých věcech

Provádíme pátrání a vyhledávání osob, věcí, vozidel, nemovitostí a dalších objektů zájmu. Najdeme kohokoliv nebo cokoliv co potřebujete. Z každého pátrání je po dohodě s klientem vyhotovena písemná zpráva, včetně pořízené dokumentace jako jsou fotografie a audio nebo videozáznamy.

Kontrolou zaměstnanců na nemocenské

Zkontrolujeme zaměstnance vaší firmy během čerpání nemocenské nebo při dodržování jejich náplně práce a pracovní doby.

Nasazením špionážní techniky i kontratechniky

Zajišťujeme nasazení i vyhledávání odposlechů, štěnic a lokátorů. Zajistíme informace které potřebujete, nebo provedeme pravidelné prohlídky proti odposlechům a zajistíme vám spolehlivou ochranu před únikem důležitých informací odposloucháváním.

Vymáháním dluhů a pohledávek

Soukromí detektivové jsou nepostradatelní pomocníci našeho právního oddělení pro vymáhání a správu pohledávek. Postaráme se o profesionální, ale důrazné jednání s dlužníky. Naše detektivní agentura je v oblasti vymáhání dluhů zcela nekompromisní. Přestaňte se trápit s dlužníky a přenechte to na nás! Více zde

V rámci komplexních služeb soukromého detektiva nabízíme:

 • Zajištění osobního bodyguarda
 • Zajištění elitních právních zástupců (rozvodové právo, postoupení a vymáhání pohledávek)
 • Zajištění expresního stěhování a související realitní činnost
 • Zajištění konzultací u rozvodového psychologa

Využijte naše služby a získejte potřebné informace rychle a diskrétně. Udělejte první krok a kontaktujte nás telefonicky, nebo formulářem níže, ostatní společně zvládneme!


Poptávkový formulář:


Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Recepční služby|Kamerové systémy (CCTV)|Vrátné služby|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Ostraha se psem|Monitoring osob – tísňové systémy|Elektronická požární signalizace (EPS)|Mobilní patrola|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Fyzická ostraha objektů, security služby