Zajímá Vás práce v oblasti bezpečnostního průmyslu s možností kariérního růstu? V současné chvíli hledáme bezpečnostní pracovníky pro logistický areál v lokalitě Praha – západ.

Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace.

Náplň práce:

  • Ochrana majetku a osob
  • Kontrola zaměstnanců
  • Obsluha bezpečnostních technologií (např. ruční detektor kovů, průchozí detekční rám aj.)
  • Pochůzková činnost
  • Vizuální kontrola Vašeho okolí jako prevence ztrát a škod na majetku a zdraví

Konkrétnější náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Co od Vás očekáváme?

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Odolnost proti stresovým situacím
  • Reprezentativní vystupování
  • Loajalitu
  • Flexibilitu
  • Jste držitelem profesní kvalifikace 68-008-e (osvědčení strážný) – není podmínkou ale výhodou
  • Aktuálně nemáte žádný záznam ve výpisu z rejstříků trestů

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivační ohodnocení od 130 Kč/h
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit
  • Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte
  • Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)
  • Možnost kariérního a platového růstu
  • Možnost uplatnění cizích jazyků
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový a empatický přístup jaký jste ještě nezažili
  • Možnost vyplácení záloh každý týden
  • Zajištění ubytování

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář nebo na 605 503 629.

Staňte se součástí teamu profesionálů ve společnosti, které na vás bude opravdu záležet.