Soukromé detektivní služby

Detektivní divize agentury Pro Security nabízí klientům komplexní detektivní služby. Každý náš soukromý detektiv dbá při realizaci zakázek především na diskrétnost, profesionalitu a kvalitu i relevanci získaných důkazů.

Naše detektivní kancelář v Praze poskytuje detektivní služby nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. Pokud tedy hledáte soukromého detektiva v Brně, Olomouci, Plzni či v zahraničním městě, určitě nás neváhejte kontaktovat formulářem níže na stránce. Rádi pomůžeme zajistit potřebné informace i vám!

Služby soukromých detektivů jsou nejčastěji využívány pro:

Odhalování a dokazování nevěry a sledování osob

Náš soukromý detektiv se postará odhalení nevěry vašeho partnera a zajistí vám důkazy použitelné při rozvodových řízeních.

Pátrání po osobách, vozidlech a jiných movitých věcech

Provádíme pátrání a vyhledávání osob, věcí, vozidel, nemovitostí a dalších objektů zájmu. Najdeme kohokoliv nebo cokoliv co potřebujete.Z každého pátrání je po dohodě s klientem vyhotovena písemná zpráva, včetně pořízené dokumentace jako jsou fotografie a audio nebo videozáznamy.

Kontrola zaměstnanců na nemocenské

Zkontrolujeme zaměstnance vaší firmy během čerpání nemocenské nebo při dodržování jejich náplně práce a pracovní doby.

Nasazení špionážní techniky i kontratechniky

Zajišťujeme nasazení i vyhledávání odposlechů, štěnic a lokátorů. Zajistíme informace které potřebujete, nebo provedeme pravidelné prohlídky proti odposlechům a zajistíme vám spolehlivou ochranu před únikem důležitých informací odposloucháváním.

Vymáhání dluhů a pohledávek

V rámci zákonů ČR provádíme vymáhání a správu pohledávek. Postaráme se o profesionální, ale důrazné jednání s dlužníky. Naše detektivní agentura je v oblasti vymáhání dluhů zcela nekompromisní. Přestaňte se trápit s dlužníky a přenechte to na nás! Více zde

Soukromý detektiv – kdo je to a jak pracuje?

Náš soukromý detektiv vám zajistí komplexní detektivní služby

Soukromý detektiv je člověk, kterého byste si na ulici nikdy nevšimli. Vždy takový převlek, aby nijak nevyčníval a dokonale splynul z davem – někdy se za den převlékne i pětkrát. Při náročnějších zakázkách soukromí detektivové často pracují v týmu, kde jeden jezdí autem a další provádějí sledování osob pěšky. Automobil slouží jako mobilní centrála s výkonnou pozorovací technikou (fotoaparáty s velkými objektivy na stativech pro focení na dálku) a zároveň jako šatna pro detektivy v terénu. Pokud má soukromý detektiv před zahájením zakázky tu možnost, důkladně studuje terén, aby se dokonale orientoval v prostředí, ve kterém se bude probíhat sledování dané osoby.

Profesionální soukromý detektiv musí umět předvídat, rychle a správně se rozhodovat, dokonale využívat moderní špionážní techniku, vědět kam umístit odposlech a mít velkou dávku trpělivosti, protože občas je potřeba pozorovat jedno místo bez přestávky několik hodin nebo i dnů. Naši soukromí detektivové jsou často na cestách protože působí nejen v Praze, Brně, Olomouci, ale i v dalších českých městech i EU.

Jak postupuje naše detektivní agentura při přijímání nové zakázky?

Naše detektivní agentura vám po prvním telefonickém kontaktu sdělí orientační ceník detektivních služeb a následně vám domluví schůzku s vámi přiděleným soukromým detektivem, který se o váš případ bude po celou dobu starat. Komunikovat tedy budete výhradně s ním. Tím vám zajišťujeme 100% diskrétnost, protože váš detektiv bude jediný, kdo od vás bude mít všechny potřebné informace.

První konzultace proběhne na předem domluveném diskrétním místě, nebo u nás v detektivní kanceláři. Náš soukromý detektiv od vás bude požadovat informace o dotyčné osobě, věci nebo celém případu. Již v rámci první schůzky vám navrhne možná řešení včetně předběžných cenových kalkulací za detektivní služby. Dále si na této schůzce nastavíte pravidla služby.

Společné nastavení pravidel detektivní služby

S naším soukromým detektivem si společně nastavíte pravidla poskytované detektivní služby. Součástí těchto pravidel je způsob komunikace, čas, rozpočet a cíl sledování. Na základě toho bude soukromý detektiv přistupovat k vašemu problému.

  • Komunikace – v kolik hodin a jakým způsobem vás může detektiv kontaktovat
  • Čas – kdy se má detektiv na danou osobu zaměřit
  • Rozpočet – při jakém čerpání služeb chcete být detektivem automaticky informováni
  • Cíl – jaký výsledek nebo shromáždění jakých důkazů bude znamenat ukončení (fotografie, videa, zvukové záznamy, či jiné důkazy)

Následuje samotná akce, kdy se soukromý detektiv pustí do práce a dle nastavených pravidel vás bude průběžně informovat. Pokud však dojde k nějakým změnám z vaší strany, informovat detektiva budete naopak vy.

Nakonec proběhne závěrečné vyhodnocení vaší zakázky na detektivní služby, včetně předání veškerých shromážděných informací, důkazů, dokumentů a audiovizuálních nebo fotografických materiálů k případu. Jako klient zároveň obdržíte závěrečné vyúčtování.

Kolik takové soukromé detektivní služby stojí?

Cena soukromého detektiva se vypočítává podle délky zakázky, počtu nasazených detektivů a využití potřebné špionážní techniky. Od naší detektivní kanceláře se orientační cenu dozvíte telefonicky obratem, jakmile nám zašlete vyplněný formulář. Přesnou kalkulaci vám poté poskytneme na první schůzce s naším detektivem na základě veškerých informací vás.

Kde naše detektivní kancelář sídlí?

Sídlem detektivní agentury Pro Security je Praha, ale naši detektivové působí i v dalších českých městech jako je Brno, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Liberec a další. Detektivní služby od nás zkrátka můžete využít kdekoliv po celé České republice. A nejen to! Působíme také v Německu, Rakousku, Polsku a na Slovensku.

V rámci komplexních detektivních služeb nabízíme dalších doplňkové služby:

  • Zajištění osobního bodyguarda
  • Zajištění elitních právních zástupců (rozvodové právo, postoupení a vymáhání pohledávek)
  • Zajištění expresního stěhování a související realitní činnost
  • Zajištění konzultací u rozvodového psychologa

Využijte naše soukromé detektivní služby a získejte potřebné informace rychle a diskrétně. Udělejte první krok a kontaktujte nás telefonicky, nebo formulářem níže, ostatní společně zvládneme.

Cítit se bezpečně je základním kamenem pro spokojený život.
My vám s tím rádi pomůžeme, obraťte se na nás.