Soukromé detektivní služby – agentura Praha a celá ČR

Detektivní agentura Pro Security nabízí klientům soukromé detektivní služby. Praha je naším hlavním hřištěm, odkud řídíme lokální detektivní týmy po celé ČR a v zahraničí (pouze EU). Hlavní detektiv naší společnosti má přes 30 let zkušeností v oboru. Při realizaci jakékoliv detektivní služby striktně dodržujeme čtyři pravidla:

 1. Naprostá diskrétnost klienta – ani naši vlastní detektivové neví, kdo si detektivní služby objednal
 2. Kvalita pořízených důkazů – důkazy musí být vždy nesporné a použitelné i u soudu
 3. Morální kodex – nepracujeme pro vyděrače, ani jiné nelegální skupiny
 4. Neslibovat nemožné! – klientovi vždy předem vysvětlíme, co je a není možné

Naše detektivní agentura zaměstnává celkem dvanáct osob:

 • Hlavní detektiv
 • 8x detektiv
 • 1x detektivní analytik/ technik
 • 1x počítačový expert
 • 1x herečka + externí herci

Máme za sebou stovky spokojených klientů, kterým jsme pomohli v nelehké situaci, pomůžeme i vám! Kontaktujte nás na +420 774 359 752, nebo skrze

Kontaktní formulář

Jak fungují soukromé detektivní služby?

Náš soukromý detektiv vám zajistí komplexní detektivní služby

Detektivní služby provádí lidé, kterých byste si na ulici nikdy nevšimli. Vždy volí takový převlek, aby nijak nevyčnívali a dokonale splynuli s davem – někdy se za den převléknou i pětkrát. Detektivové často pracují v týmu, kdy jeden jezdí autem a další sledují cíl pěšky. Automobil jim slouží jako mobilní centrála s výkonnou pozorovací technikou (fotoaparáty s velkými objektivy na stativech pro focení na dálku) a zároveň jako šatna pro detektivy v terénu. Před zahájením detektivní služby je každá zakázka detailně plánována, důkladně se studuje terén, aby se detektivové dokonale orientovali v prostředí, ve kterém se bude probíhat sledování dané osoby.

Profesionální detektivové musejí umět předvídat, rychle a správně se rozhodovat, být špičkoví řidiči, dokonale využívat moderní špionážní techniku, vědět kam umístit odposlech a mít velkou dávku trpělivosti, protože občas je potřeba pozorovat jedno místo bez přestávky několik hodin nebo i dnů.

Detektivní agentura – jak poznáte kvalitu?

 • Není jedna osoba – jeden soukromý detektiv, byť je sebelepší, nezvládne sledovat osobu pěšky a autem zároveň a přitom mít oči všude.
 • Má expertní zázemí – každá detektivní agentura dnes dokáže dobře pracovat s odposlechy a lokátory, ale to nemusí vždy být efektivní cesta k cíli – například prolomit  heslo zvládne jen IT expert, nikoliv detektiv.
 • Umí vyrobit špionážní techniku na míru – na trhu je sice dost zařízení, ale často je potřeba vyrobit odposlech na míru přímo do určité osobní věci cíle.
 • Má k dispozici mobilní pozorovací centra (neoznačené dodávky s nahrávací a komunikační technikou a mobilní šatnou)
 • Má herce – kteří s odposlechem přesvědčivě zahrají kohokoliv a jsou experty na behaviorální psychologii (analýza a ovládání chování cíle)
 • Neslibuje vám nemožné na počkání!

Jak garantujeme 100% diskrétnost detektivní služby?

V rámci naší společnosti znají totožnost našich klientů pouze dva lidé: detektivní specialista a účetní. Dokonce ani sami detektivové neví, kdo si službu objednal, tím vám naše detektivní kancelář garantuje naprostou diskrétnost.

Jak bude detektivní služba probíhat?

Náš detektivní specialista vám při prvním telefonickém kontaktu sdělí jaká bude orientační cena detektivní služby a pokud budete souhlasit, domluvíte si osobní schůzku.

První konzultace proběhne na předem domluveném, vámi vybraném, diskrétním místě, nebo na Praze 4, kde sídlí naše detektivní kancelář. Cena za hodinu služby vám bude sdělena specialistou na první osobní schůzce (vždy v rámci rozmezí orientačního ceníku, který vám byl předem sdělen telefonicky). Pokud budete souhlasit a složíte zálohu, předá specialista informace o cíli hlavnímu detektivovi a zakázku začneme plánovat.

Následuje samotná alce, kdy se naše detektivní agentura pustí do práce a dle nastavených pravidel vás bude specialista průběžně informovat. Pokud však dojde k nějakým změnám z vaší strany, informovat nás budete naopak vy.

Jakmile shromáždíme potřebné důkazy, proběhne závěrečné osobní vyhodnocení vaší zakázky s naším specialistou kdy doplatíte zbytek ceny a my vám předáme veškeré shromážděné informace a důkazy k případu. Jako klient zároveň obdržíte závěrečné vyúčtování.

Jaké informace od vás bude detektivní agentura potřebovat?

 • Co nejaktuálnější fotografii s viditelným obličejem cíle (ideálně i profil osoby na sociálních sítích)
 • Informace o rutině osoby – čím se živí, v kolik hodin a kam chodí do práce, volnočasové zájmy, oblíbená místa
 • Další informace – jaký vůz řídí, jaký je typ řidiče, blízké osoby cíle, změna chování (zkrátka vše co by se mohlo hodit)

Nastavení pravidel detektivní služby

S naším specialistou si společně nastavíte pravidla zakázky. Na základě toho bude soukromý detektiv přistupovat k vašemu problému.

 • Komunikace – kdy a jakým způsobem vás může detektivní specialista kontaktovat
 • Čas – které dny a kdy se má detektiv na danou osobu zaměřit
 • Rozpočet – při jakém čerpání služeb máte být informováni
 • Cíl – jaký výsledek nebo shromáždění jakých důkazů bude znamenat ukončení zakázky (fotografie, videa, zvukové záznamy, či jiné důkazy)

Detektivní služby a jejich cena

Kolik stojí detektivní služby? Cena je vždy za hodinu služby a vypočítává se na míru podle délky zakázky, počtu nasazených detektivů, automobilů a využití potřebné špionážní techniky. Orientační cena za detektivní služby vám bude sdělena telefonicky na čísle +420 774 359 752 obratem, nebo do dvou hodin od vyplnění kontaktního formuláře. Kalkulaci vám poté ještě upřesníme na první schůzce s naším detektivním specialistou na základě veškerých informací vás.

Soukromé detektivní služby jsou nejčastěji využívány pro:

Odhalování a dokazování nevěry a sledování osob

Naše detektivní agentura se postará odhalení nevěry vašeho partnera a zajistí vám důkazy použitelné při rozvodových řízeních.

Pátrání po osobách, vozidlech a jiných movitých věcech

V rámci detektivní služby provádíme také pátrání a vyhledávání osob, věcí, vozidel, nemovitostí a dalších objektů zájmu. Najdeme kohokoliv nebo cokoliv co potřebujete.Z každého pátrání je po dohodě s klientem vyhotovena písemná zpráva, včetně pořízené dokumentace jako jsou fotografie a audio nebo videozáznamy.

Kontrola zaměstnanců na nemocenské

Zkontrolujeme zaměstnance vaší firmy během čerpání nemocenské nebo při dodržování jejich náplně práce a pracovní doby.

Nasazení špionážní techniky i kontratechniky

Zajišťujeme nasazení i vyhledávání odposlechů, štěnic a lokátorů. Zajistíme informace které potřebujete, nebo provedeme pravidelné prohlídky proti odposlechům a zajistíme vám spolehlivou ochranu před únikem důležitých informací odposloucháváním.

Vymáhání dluhů a pohledávek

V rámci zákonů ČR provádíme vymáhání a správu pohledávek. Postaráme se o profesionální, ale důrazné jednání s dlužníky. Naše detektivní agentura je v oblasti vymáhání dluhů zcela nekompromisní. Přestaňte se trápit s dlužníky a přenechte to na nás! Více zde

V rámci komplexní detektivní služby nabízíme:

 • Zajištění osobního bodyguarda
 • Zajištění elitních právních zástupců (rozvodové právo, postoupení a vymáhání pohledávek)
 • Zajištění expresního stěhování a související realitní činnost
 • Zajištění konzultací u rozvodového psychologa

Využijte naše soukromé detektivní služby a získejte potřebné informace rychle a diskrétně. Udělejte první krok a kontaktujte nás telefonicky na +420 774 359 752, nebo formulářem níže, ostatní společně zvládneme.

Bezpečnostní specialista


"Navrhnu vám efektivní bezpečnostní řešení s ohledem na váš rozpočet."

Jan Sedláček

Bezpečnostní specialista

email: sedlacek@pro-security.cz
telefon: +420 602 210 719

Poptávkový formulář:


Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Vrátné služby|Mobilní patrola|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Ostraha se psem|Recepční služby|Elektronická požární signalizace (EPS)|Kamerové systémy (CCTV)|Fyzická ostraha objektů, security služby|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí